Služby

Velmi rádi Vám poradíme v začátcích Vašeho plánování, při sestavování konceptu a designu Vaší svatby či při vymýšlení zábavy pro Vaše hosty. Navrhneme a vyrobíme originální tiskoviny či dekorace.

KONZULTACE

Máte po zásnubách a potřebujete se zorientovat ve svatebních přípravách? Snažíte se přijít na to kolik Vás to asi bude stát a kde by se dalo ušetřit? Nevíte si rady s výzdobou, konceptem či harmonogramem?
Velmi rádi Vám na všechny Vaše otázky odpovíme při konzultaci, předáme naše zkušenosti, poradíme tak, aby Váš den "D" byl takový jaký jste si ho vysnili.
CENA: 700 Kč / 60 min  

STYL, DESIGN A VÝZDOBA 

Bude nám potěšením Vám pomoci s celým konceptem svatby. Jakmile si vyposlechneme všechny Vaše představy a sny, pomůžeme s navržením designu a stylu svatby. Rádi s Vámi navštívíme svatební místo, abychom si vše mohli vizualizovat přímo na místě, sestavíme harmonogram dne a doporučíme dodavatele svatebních služeb.
Postaráme se Vám o výzdobu, kterou rádi jak zapůjčíme, tak vyrobíme na míru, aby přesně zapadla do stylu Vaší svatby.
CENA: od 10 000 Kč 

TISKOVINY

Navrhneme Vám veškeré tiskoviny od oznámení, přes jmenovky, uvítací cedule či svatební menu. 
Rádi Vám vytvoříme originální Svatební noviny nebo omalovánky pro děti ve stylu a designu Vaší svatby.
CENA: individuální  

DĚTI NA SVATBĚ

Vymyslíme a zajistíme originální zábavu pro děti na svatbě. Vyrobíme designové tiskoviny ve stylu Vaší svatby. Doladíme oblečení a doplňky pro dětské družičky.
CENA: individuální

SVATEBNÍ HRY, ZÁBAVA A TRADICE

Vymyslíme originální hry a zábavu pro Vaše hosty, jak pro volné chvíle, kdy se odeberete na párové focení, tak pro večerní párty.
Zajistíme dodržení všech svatebních tradic, které si budete přát prožít od rozbití talíře, přes společné krmení polévka až po házení kytice či podvazku. Rádi Vám poradíme, jak se tradice dají pojmout trochu "netradičně" a zajímavě.

SVATEBNÍ TANEC

Vytvoříme Vám originální choreografii pro Váš první tanec novomanželů. Společně nacvičíme veškeré kroky tak, aby jste na parketě zazářili a všichni na Váš tanec ještě dlouho vzpomínali.
Vyberte si svoji oblíbenou píseň, na kterou byste si spolu rádi zatančili, stanovte styl, ve kterém by se tanec měl nést a naše "šéfová" Pavlína se na Vás už bude těšit na tanečním parketu.
CENA: 700 Kč/ 60 min  
© Copyright WE Agency - Weddings & Events Creations