SVATEBNÍ TANEC

JAK PROBÍHÁ NÁCVIK SVATEBNÍHO TANCE?

VAŠE PŘEDSTAVA 
Společně si ujasníme, v jakém stylu si tanec představujete.
VYTVOŘENÍ CHOREOGRAFIE A STŘIH HUDBY
Vytvořím Vám originální poutavou choreografii přímo na míru s ohledem na Vaše taneční dovednosti a čas, který na nácvik tance máte.       
KDE TANČÍM
Taneční sál na Barrandově - WELLNESS STUDIO BEL CORPO   
Taneční sál v Černošicích - TENIS CLUB MOKROPSY
NÁCVIK CHOREOGRAFIE
Při individuálních lekcích se nejprve společně naučíme veškeré kroky choreografie a poté je procvičíme tak, abyste se při tanci cítili příjemně a pořádně si ho v den svatby užili. 

SVATEBNÍ DEN
Ráda za Vámi přijedu na místo svatby den předem či v den Vašeho velkého dne a celou choreografii s Vámi procvičím přímo na místě. Při samotném tanci si už jen budete užívat tance, krásné choreografie, úžasné hudby, své milované polovičky a nadšení a dojetí Vašich svatebních hostů. 

STYL TANCE

Romantický tanec v rytmu waltzu či valčíku
Choreografie složena ze základních tanečních kroků doplněných o různé podtáčky, otvíračky, zvedačky a další.
Crazy dance na sestříhané písně z Vašeho dětství
Ploužák přerušený roztržením pásky a následný sestřih písní, které jste poslouchali v pubertě, když jste se poznali.
Tématický tanec pro filmové nadšence  
Star Wars, Hříšný tanec, Pomáda. Tanec na písně z oblíbeného filmu, doplněný tématickými prvky, aby diváci byli vtaženi do děje.

IDEÁLNÍ DÉLKA TANCE  

Ideální délka svatebního tance je do 3 minut. Choreografie je tak snadno zapamatovatelná a pro diváky zajímavá. Při delších vystoupeních divák často ztrácí pozornost.


DÉLKA NÁCVIKU

Délka nácviku záleží na tom, jak náročnou choreografii si pár představuje a jaký tanec. Pokud se jedná o klasický waltz či blues s jednodušší choreografií, dá se tanec nacvičit za 3 až 5 lekcí. V případě, že se pár rozhodne pro složitější choreografii, je potřeba 5 – 8 lekcí.
Ploužák/blues
Ed Sheeran - Thinking Out Loud
Valčík
Ed Sheeran - Perfect
Christina Perri - A Thousand Years  
České a slovenské písně
Emily & Justice - Práve v tejto chvíli (blues)
Kryštof - Ty a já (Blues, ploužák)       

JAK VYBRAT NEOHRANÝ ORIGINÁLNÍ SONG PRO SVATEBNÍ TANEC?

Existuje mnoho seznamů skladeb pro tanec novomanželů, na kterých se stále dokola opakují krásné, avšak stejné písně... (více zde)

Zaslat nezávaznou poptávku

REFERENCE

KÁŤA A JIRKA ŠTRÓBLOVI 

Pavlína je opravdu skvělý učitel. I když si člověk připadá jako poleno, dokáže podpořit a namotivovat tak, že zvládnete i sestavu, o které se vám nesnilo. Na druhou stranu vás nenechá usnout na vavřínech, při lekcích neztrácí čas a citlivě opravuje chyby. Vřele ji doporučuji všem párům různých tanečních schopností a zkušeností - s Pavlínou jsou lekce vždy zábavné a motivující. Moc děkujeme za krásnou choreografii, podporu, trpělivost a za to, že jsme si oba mohli splnit náš sen - předvést při svatebním tanci něco lepšího než ploužák (nevěsta) a se vší elegancí na svatbu propašovat hudbu ze Star Wars (ženich) ;) Káťa a Jirka Štróblovi

PAVLÍNA A MARTIN FRANTÁLOVI

WIESNEROVI

Chtěla bych moc poděkovat Pavlině Morávkové za skvělou práci, kterou s námi odvedla při nácviku svatebního tance! Děkujeme moc za tvou trpělivost, podporu a časovou flexibilitu.

TEREZA A TOMÁŠ DITRYCHOVI

Tanec měl obrovský úspěch, takže ještě jednou moc děkujeme!:)

LUCIE A MARTIN

ZUZKA A BOHUMIL

Moc a moc děkujeme za Tvou trpělivost s námi a prima choreografii. 

JITKA A LUKÁŠ KROUPOVI

MONIKA A JOSEF DYRHONOVI

Ráda bych poděkovala Pavlíně za perfektní přístup při nácviku našeho svatebního tance. Vše vymyslela a trpělivě nás učila, abychom v náš den předvedli velké překvapení pro naše svatební hosty. Hříšný tanec měl velikánský úspěch a všem se moc líbil. Děkujeme moc moc moc.

IVANKA A JAKUB VANIŠOVI

Společný čas s Pavlínkou jsme si s manželkou oba moc užili. Měla s námi trpělivost, ve všem se nám snažila vyjít vstříc a i mne, totální poleno, rozhýbala a naučila mít rád tanec. Díky ní jsme na naší svatbě nepředvedli medvědí tanec, ale tanec, na který budeme vždy rádi vzpomínat ... prostě díky Pavlínce, teď máme nejen naší oblíbenou skladbu, ale i tanec, který si vždy můžeme zatancovat a připomenout si tak nejdůležitější a nejkrásnější den našich životů. Moc Ti oba ještě jednou moc D Ě K U J E M E!!!!

KAROLÍNA A ČENDA CIMICKÝCH

Chtěla bych pochválit a doporučit Pavlínu Morávkovou a moc a moc poděkovat za super choreografii a skvělý učitelský um! Opravdu z nás vyždímala maximum :)
Byli jsme děsně nervózní, ale i přes to preze všechno jsme náš první tanec odtančili s naprostou elegancí a gráciíí!
I když začátek jsme zaimprovizovali, protože jsme špatně vyšli ze záklonu (a to nás rozhodilo), tak zbytek naprostá paráda a všichni nám celý večer říkali, jak to bylo parádní!
Takže Ti Pavlí opravdu děkujeme, bez Tebe bychom to nezvládli. Celou svatbu to tak nějak rozněžnilo a hosty roztančilo - asi si říkali - když můžou takhle tančit Kája s Čendou, tak můžu i já!

ANET A PEPA

VERONIKA A TOMÁŠ

Tak to máme za sebou a bylo to perfektní, všichni si to užili :) No a tanec měl obrovský úspěch, ani jsem nečekala, že budou všichni z toho tak dojatí :) Takže bych ti chtěla za oba hrozně moc poděkovat. Co jsi s námi dokázala za dvě lekce nechtěl nikdo moc věřit :D Moc děkujeme.

Copyright Pavlína Ventrubová