Krasopisná svatba

ORIGINÁLNĚ RUČNĚ PSANÉ SVATEBNÍ TISKOVINY A JAK NA NĚ

Moderní kaligrafie neboli krasopsaní je opět jednou z moderních novinek nynějších svateb. Samotné okrasné písmo je krásnou dekorací a jeho použití nejen na jmenovkách, ale třeba i na uvítací tabuli, harmonogramu, či menu dokáže dokonale propojit celou svatbu.

Pokud v sobě máte trochu kreativce, můžete se naučit moderní kaligrafii a každému hostu osobně nadepsat jeho vlastní jmenovku či vytvořit veškeré svatební tiskoviny. Když se pak ve svatebních novinách či na sociálních sítí lehce zmíníte, že jste je dělali sami, hosté to jistě náležitě ocení.

Můžete psát na papír, listy, sklenice, či talíře.

Co k tomu potřebujete?

▪️ 1. Kaligrafický fix, 2. Papíry či jiné podklady, 3. Trochu zručnosti a čas.

Pro seznámení se s kaligrafickými technikami můžete využít online kurzy moderní kaligrafie, které pořádá například Lenka z Nečmárej. Procvičovat nejrůznější abecedy pak můžete v nejrůznějších písankách.

Krasopísmo na svatbě

Svatební oznámení - pokud máte menší počet hostů, můžete každému nadepsat jeho vlastní oznámení. Při větším množství bychom doporučili zvolit buď převést Váš jeden originál do tiskové podoby a namnožit ho a nebo zvolit psané písmo na počítači a vytvořit oznámení digitálně a pak ho vytisknout.

Uvítací cedule - krásné označení vchodu Vašeho svatebního místa a zároveň projev díků, za to, že Vaši hosté přišli. Na ceduli se buď využívají dřevěné nebo skleněné desky, případně zarámovaný arch papíru. Nejběžnějšími texty jsou: Vítejte na svatbě, Vítejte na svatbě P&J, Vítejte na svatbě Anety & Lukáše, můžete připojit i datum Vaší svatby a název svatebního místa. Případně můžete zvolit anglické verze: Welcome to wedding, Welcome to the wedding of Jane & Carl 6. 6. 2020.

Svatební harmonogram - by na žádné svatbě neměl chybět. Není třeba, aby se dle něj řídilo všechno na minuty, slouží především k tomu, aby hosté měli představu co je čeká a byli dostatečně informování. Zde se můžete opravdu vyřádit, materiálů a stylů do kterých harmonogram ladit je nespočet. Vyberte takové materiály, aby krásně doplňovaly styl Vaší svatby. Krásné vypadá program dne napsaný na europaletách, či na skle.

Zasedací pořádek - je dobré zasedací pořádek nepodceňovat a to především pokud máte více hostů (nad 20). Vytvořte seznam stolů nebo graficky zpracujte slavnostní tabuli a každému přiřaďte místo. Takové informační dílo postavte před vchod do místnosti, kde se hostina bude odehrávat, aby se každý mohl informovat u kterého stolu, či kde sedí. Na stoly pak umístěte jak čísla stolů, tak jednotlivé jmenovky hostů. Zde je opět místo pro Vaši kreativitu, neboť jak ručně psané jmenovky pojmete, je zcela na Vás. 

Popisky s informacemi - Sweet Bar, Pánský Bar, Fotokoutek Dětský koutek. Všechna tato místo potřebují své označení a případně vtipný návod, co zde hosté mohou dělat. Nakupte fotorámečky, nebo zrecyklujte nějaké starší a nadepište na papír názvy Vašich svatebních stanovišť. 

Pokud si na všechno netroufáte, nebo nemáte čas, velmi rádi Vám se vším pomůžeme. Krasopísně Vám nadepíšeme jak jmenovky, tak veškeré tiskoviny a dekorace.

sledujte nás na:    napište nám: info@weagency.cz

Ochrana osobních údajů   I   © Copyright 2020   I   WE agency - Weddings & Events creations