SOUBOJ NEVĚST

Soutěž pro budoucí nevěsty Souboj nevěst má svoji osmou vítězku. Stala se ji Táňa Vejvodová a my jsme byly u toho od castingů až po finálový večer.

10 VĚCÍ, O KTERÉ JSTE PŘIŠLI, POKUD JSTE NEDORAZILY NA SAMURAI SHOT PÁRTY

Ve čtvrtek čtvrtého čtvrtý od čtyř hodin ožil chodník v Partyzánské ulici hudbou, dobrým pitím a především třetími narozeninami Samurai Shotu. Byli jsme u plánování, organizování i koordinování akce. 

SVATEBNÍ KOORDINÁTOR - ROZHOVOR PRO ČASOPIS TVOJE SVATBA

Jak jsem se dostala k povolání Svatební koordinátorky a co to obnáší se dočtete v nejnovějším čísle časopisu Tvoje svatba.

TIPY NA HUDBU PRO SVATEBNÍ TANEC

Ploužák - Ed Sheeran - Thinking Out Loud, Valčík - Christina Perri - A Thousand Years
České a slovenské písně - Kryštof - Ty a já (Blues, ploužák)
Nejoblíbenější hity pro vtipný mix Grease- You're the one that I want

SVATEBNÍ TANEC VE SNÍDANI S NOVOU

Jak to chodí při nácviku svatebního tance? Které skladby frčí tento rok? Ve Snídani s Novou nejen o svatebních tancích, ale výuka základu Hříšného tance, nechybí samozřejmě i zvedačka.

SVATEBNÍ TANEC V ČASOPISU TVOJE SVATBA

Redaktorka časopisu Tvoje Svatba mne vyzpovídala jak to chodí při nácviku svatebního tance, jaké jsou taneční trendy a nejoblíbenější písně pro tanec novomanželů.

TANEC PRO DĚTI VE SNÍDANI S NOVOU

Tři protančené vstupy ve Snídani s Novou, představení mých juniorských tanečních párů a soutěžních formací a povídání o tom, jak s dětmi pracuji, jak probíhají tréninky a co všechno soutěžní tanec obnáší.

Copyright Pavlína Ventrubová