Plánování

&

koordinace svatby

Užijte si svůj den na plno a všechny starosti nechte na NÁS.

PLÁNOVÁNÍ A KOORDINACE SVATBY

Máte po zásnubách a potřebujete se zorientovat ve svatebních přípravách? Snažíte se přijít na to kolik Vás to asi bude stát a kde by se dalo ušetřit? Nevíte si rady s výzdobou, konceptem či harmonogramem?

Potřebujete někoho, kdo Vám nejen poradí, ale především za Vás udělá vše tak, abyste se mohli věnovat pouze těm přípravám, na které se těšíte? 

V takovém případě je ten správný čas najmout si svatební koordinátorku, která Vám vše zařídí, u každé maličkosti poradí a ve všech situacích podpoří. 

Jak probíhá naše spolupráce?

Na nezávazné schůzce se poznáme, vy nám popíšete Vaše představy o svatbě a spolupráci s námi. Od nás se na oplátku dozvíte, s čím a jak Vám můžeme pomoci. Pokud si padneme do oka a usoudíte, že jsme pro Vás ti praví pro plánování a přípravy svatby, pustíme se do příprav.

Doporučíme dodavatele, zajistíme s nimi veškerou komunikaci a objednávky. Stanovíme časový harmonogram svatebních příprav, abyste měli představu, kdy Vás co čeká. Navrhneme styl a design svatby včetně výzdoby. Sestavíme harmonogram svatebního dne a samozřejmě s Vámi budeme v průběhu celé svatby, abychom se postarali o veškeré detaily, zajistili hladký průběh celé akce a vy jste si vše bezstarostně užili.

Kdy nás oslovit?

Až vstřebáte všechny krásné dojmy, vzpomínky a emoce po zásnubách a začne se Vám chtít přemýšlet o svatbě, společně si sedněte a ujasněte si své představy, v jakém stylu, či duchu by se Vaše svatba měla nést. Sepište první orientační seznam hostů a spočítejte, kolik peněz na svatbu máte. Pak nám zavolejte nebo napište a my Vás a Váš příběh moc rádi poznáme.

KOORDINACE SVATEBNÍHO DNE

Užíváte si svatební přípravy , chcete mít všechny detaily pod dozorem, ale v den svatby se už o nic nechcete starat? Ideálním řešením je pro Vás využít službu koordinace svatebního dne.

Jak probíhá naše spolupráce?

Na nezávazné schůzce se poznáme, vy nám představíte Vaši krásnou svatbu a domluvíme se na službách, které od nás využijete. Pokud si padneme do oka a usoudíte, že jsme pro Vás ti praví, pustíme se do příprav. Velmi rádi Vám pomůžeme jak se sestavením harmonogramu dne, tak i s posledními detaily svatby, včetně přípravy zábavy či doladění dekorací. Doporučíme kontakty na prověřené dodavatele. V den svatby pak s Vámi budeme od rána až do večera, abychom se postarali o veškeré detaily, zajistili hladký průběh celé akce a vy jste si vše bezstarostně užili.

Kdy nás oslovit?

Rádi Vás poznáme již v průběhu svatebních příprav. Ideální čas je po první části plánování, tedy v době kdy máte vybrané místo a datum, oddávajícího, stanovený rozpočet, počet hostů a vybranou část dodavatelů. Na schůzce Vám pomůžeme pak nejen s harmonogramem svatebního dne, ale například i s doladěním dalších příprav.   

SVATEBNÍ HRY

Tradiční i méně okoukané

KRASOPISNÁ SVATBA

Ručně psané svatební tiskoviny a jak na ně.

SVATEBNÍ NOVINY

Krásná vzpomínka pro Vás i Vaše hosty

Copyright WE agency 2020