Teambuilding, konference, oslavy

VĚNUJTE SVŮJ ČAS HOSTŮM, NAVAZOVÁNÍ KONTAKTŮ A BUDOVÁNÍ BUSINESSU, MY SE POSTARÁME O VEŠKERÉ PŘÍPRAVY, PLÁNOVÁNÍ A PRŮBĚH AKCE

Každá akce vždy začíná a končí u Vás. Začínáme s Vaším zadáním, představami, požadavky,očekáváním a končíme vyhodnocením vytyčených cílů, které měla akce přinést a Vaší spokojeností.

Umíme spolupracovat jak ve velkém týmu, tak i jako jednotlivci. Pomůžeme Vám jak s kompletní přípravou akce, kde si vezmeme na triko i veškerou administrativu, platby a marketing, tak se i velmi rádi zapojíme do Vašeho realizačního týmu a pomůžeme třeba jen s hladkým průběhem celé akce.

FIREMNÍ AKCE

Zajišťujeme kompletní plánování a koordinaci akce včetně navržení designu, dekorací či dodání zábavního programu. S radostí připravíme veškeré firemní akce, jako jsou školení, workshopy, Road Show,  teambuildingy, večírky či konference.

VÁNOČNÍ VEČÍREK

Jedinečné místo, neokoukaný zábavní program, výborné jídlo, skvělé drinky a vaši kolegové, obchodní partneři či klienti, kteří si společně s vámi večírek užívají.

Takto vypadají večírky v naší režii. 

KŘEST KNIHY, GRAND OPENING

Každá akce potřebuje svého event managera, který zajistí nejen hladký průběh celého eventu, ale také veškeré plánování a přípravy.

Ať už plánujete křest knihy, grand opening prodejny nebo nových kancelářích, velmi rádi vám pomůžeme s veškerými přípravami. Postaráme se o to, aby se při přípravách na nic nezapomnělo, společně s vámi vybereme ty nejlepší dodavatele zajistíme, že vaše akce bude jedinečná.

RODINNÉ OSLAVY

Čeká vás velké jubileum, narození dítěte nebo byste rádi s přáteli oslavili váš pracovní úspěch? Bude nám potěšením pomoct s organizací tak důležité oslavy. 

Najdeme pro vás ideální míst, navrhneme a zajistíme kompletní výzdobu, catering a program. Vás i vaše hosty mile přivítáme a postaráme se o to, abyste si oslavu náležitě užili a dlouho na ni vzpomínali. 

FESTIVALY, VELETRHY

Díky naši dlouhodobé spolupráci se zakladateli čajového open air festivalu Čajomír Fest, máme velké zkušenosti s produkcí a kompletní organizací festivalů i veletrhů.

sledujte nás na:    napište nám: info@weagency.cz

Ochrana osobních údajů   I   © Copyright 2019   I   WE agency - Weddings & Events creations