Souboj Nevest  8

Již druhým rokem jsme mohli být součástí soutěže pro nevěsty Souboj nevěst. Pro 7. ročník naše šéfová Pavlína působila jako choreograf svatebního tance pro finalistky soutěže, který pak nádherně zatančily při finálovém večeru. Osmého ročníku soutěže se Pavlína účastnila už od prvních castingů až po finálový večer a to v roli hlavní koordinátorky soutěže. Při finále samozřejmě nechyběla ani nová choreografie svatebního tance pro finalistky a jejich snoubence.

Každý roční soutěže má dvě své "PATRONKY", které jsou tváří ročníku a podporou soutěžících. Tento rok jimi byly blogerka Naomi Adachi a Česká Miss World Natálie Kotková. Obě dívky provázely finalistky celou soutěží od castingů až po finálový večer, svým úsměvem, pozitivním přístupem a opravdu milou povahou vždy přinesly velmi pozitivní náladu mezi nás a naše nevěsty.

Nevěstou roku 2019 se stala první houslistka Národního divadla, Táňa Vejvodová. Odnesla si věno/výhru v hodnotě přes čtvrt milionu korun a mnoho skvělých zkušenostní nejen pro svoji svatbu, ale i pro společný život s budoucím manželem Alexem.

Reportáž z finále Souboj nevěst

Svatební tanec - finále Souboj nevěst

Copyright WE agency