SOUBOJ NEVĚST

Od castingů k finálovému večeru


SOUBOJ NEVĚST 8

Již druhým rokem jsem mohla být součástí soutěže pro nevěsty Souboj nevěst. Minulý rok jsem působila jako choreograf svatebního tance pro finalistky soutěže, který pak nádherně zatančily při finálovém večeru. Letošního ročníku soutěže jsem se účastnila už od prvních castingů až po finálový večer a to v roli hlavní koordinátorky soutěže. Při finále samozřejmě nechyběla ani nová choreografie svatebního tance pro finalistky a jejich snoubence.


Celou soutěž pořádá Lucie Kopecká, šéfredaktorka časopisu Tvoje Svatba. S Lucií jsme se seznámily na svatební veletrhu Svatební Expo před 3 lety, kde začala naše spolupráce v podobě inzerce mých svatebních tanců v jejím časopisu. Od té doby jsme dobrá blonďatá dvojka, která má za sebou již několik super akcí.
Každý roční soutěže má dvě své "PATRONKY", které jsou tváří ročníku a podporou soutěžících. Tento rok jimi byly blogerka Naomi Adachi a Česká Miss World Natálie Kotková. Obě dívky provázely finalistky celou soutěží od castingů až po finálový večer, svým úsměvem, pozitivním přístupem a opravdu milou povahou vždy přinesly velmi pozitivní náladu mezi nás a naše nevěsty.
Jak jsem se již zmínila, opět při finále nechyběl svatební tanec. Pro tento ročník jsem opět sáhla po jedné z nejoblíbenějších skladeb novomanželských tanců - A Thousand Years od Christiny Perri. Nevěsty musely povolat své drahé polovičky a opět mne překvapilo, že ani jeden muž neprotestoval. Za pouhé 2 tréninky se všechny páry choreografii krásně naučily a při finále zatančily skvěle. Tanec nevěsty velmi nadchnul a jedna ze soutěžících si na vystoupení dokonce vypůjčila profesionální taneční šaty. Choreografie měla mezi páry takový úspěch, že ji použijí pro svůj vlastní první tanec v den jejich svatby. 
Nevěstou roku 2019 se stala první houstlistka Národního divadla, Táňa Vejvodová. Odnesla si věno/výhru v hodnotě přes čtvrt milionu korun a mnoho skvělých zkušenostní nejen pro svoji svatbu, ale i pro společný život s budoucím manželem Alexem.
Reportáž z finále Souboj nevěst
Svatební tanec - finále Souboj nevěst

Copyright Pavlína Morávková