Svatební noviny

KRÁSNÁ VZPOMÍNKA PRO VÁS I VAŠE HOSTY

Hosté svatební noviny ocení jako příjemnou zábavu například v době, kdy se odebere na párové focení, nebo když si budou chtít chvíli oddechnout od večerního divokého dění. Velmi rádi se na Vás dozví několik pikantních informací, u fotek z dětství se zasmějí, slza jim zcela jistě ukápne až si budou číst poděkování Vaší rodině a přátelům a zasní se při vyprávění o Vašich zásnubách, či prvním rande.

Náš tým se Vám o zpracování a sestavení novin velmi rád postará. Navrhneme obsah a design novin tak, aby se vše hodilo k Vám a ke stylu Vaší svatby. 

Máte-li zájem si vytvořit svatební noviny sami, přinášíme několik tipů na jejich obsah. Nejprve bychom rádi zmínili, že jednou z nejdůležitějších částí novin jsou fotografie. Dejte si tedy záležet na výběru a množství fotografií. Doporučujeme využít jak fotky z dětství, tak ze společného života i fotografie od profesionála, například z Vašeho předsvatebního focení.

Váš příběh

Jak jste se poznali, kdo koho sbalil, jaké bylo Vaše první rande, první myšlenky na svatbu. Příběh je možný vyprávět z pohledu redaktora, který Vás oba popisuje nebo z pohledu každého z Vás, tedy spíše formou rozhovoru. Vymyslete otázky, pak na ně každý sám napište odpovědi a sestavte s Vámi rozhovor.

Zásnuby

Jak probíhaly zásnuby očima ženicha a nevěsty.

Vaše rodina

Fotografie a krátký popis Vaší rodiny - rodiče, bratři, sestry, babičky. Hosté uvítají maličký tahák pro zorientování se v příbuzenstvu a Vaši rodinu potěší, že jste na ně mysleli.

Vaši svědci, družičky, družby a rodiče

Představte důležitou část Vaší svatby a to svědky, rodiče,družičky, družby. Napište o nich pár krásných vět, jak jste se poznali, s čím Vám v životě pomohli a poděkujte jim za dnešní den.

Rozhovor s rodiči/svědky

Požádejte rodiče, svědky nebo kamarády zdali by Vám do novin neposkytly krátký rozhovor o tom, jací jste, jaký byl první dojem z Vaší drahé polovičky, když jste ji prvně představili, co Vám přejí a radí do společného života, na jakou vtipnou historku s Vámi si vzpomenou.

Kamarádi

Zeptejte se kamarádů, jak jste z jejich pohledu prožívali první týdny společného chození, dozvíte se na sebe spoustu zajímavých věcí.

Svatební místo a dodavatelé

Seznamte své hosty s místem, kde se nachází, proč jste si ho vybrali a co je zde zajímavé. Jsou neoddělitelnou součástí Vaší svatby svatební dodavatelé, můžete je opět představit a třeba jim i poděkovat.

Vtipné okénko

Zařaďte svatební či vztahové vtipy, slovník cizích slov pro ženu a muže, vtipná pravidla chování na svatbě, inzeráty, kreslené vtipy.

Harmonogram

Hosté jsou rádi informováni a určitě se jim bude hodit, když budou mít harmonogram svatebního dne vždy při ruce, aby o nic nepřišli.

SVATEBNÍ HRY

Tradiční i méně okoukané

KRASOPISNÁ SVATBA

Ručně psané svatební tiskoviny a jak na ně

sledujte nás na:    napište nám: info@weagency.cz

Ochrana osobních údajů   I   © Copyright 2020   I   WE agency - Weddings & Events creations