Svatební zábava pro nejmenší

DĚTI NA SVATBĚ, SVATEBNÍ OMALOVÁNKY, DRUŽIČKY

Účast dětí na svatbě je často diskutované téma. Pokud na Vaší svatbě děti budou, je dobré na ně myslet již od začátku, a to nejen v oblasti zábavy.

 ZAPOJTE DĚTI DO SVATEBNÍCH TRADIC

Krásné šatičky, střevíčky, květinová čelenka a v ruce košíček s okvětními lístky. Asi není nic roztomilejšího, než když před nevěstou kráčí maličká družička rozhazující okvětní lísky doprovázená mladým gentlemanem nesoucí krabičku se snubnímiprstýnky. Zapojíte-li takto děti do vaší svatby, věřte, že budou nadšené a postaví se ke svým úkolům zodpovědně. Odměnou pro vás budou nádherné fotografie plné radost a dětských úsměvů. Samozřejmě vždy je nutné myslet na to, že jsou to děti a občasně se zachovají jinak, než si celou dobu představujete.

Foto: Vratislav Jenšík

DĚTI U STOLU

Zasedací pořádek je pokaždé velmi náročná svatební disciplína, natož když musíte usadit 12 dětí. Doporučujeme děti vždy usazovat mezi jejich rodiče a myslet na ně při výběru či objednávání servírovaného jídla. Často bývá servírovaná hostina pro děti velmi zdlouhavá a nudná, dlouhou chvíli jim můžete zpříjemnit například dětským prostíráním s úkoly. Pokud arch graficky sladíte se stylem ostatních svatebních tiskovin, krásně zapadne do prostřeného stolu.

Foto: Vratislav Jenšík

TIPY NA SVATEBNÍ ZÁBAVU PRO DĚTI

Dětský koutek nemusí vypadat jen jako záplava barevného plastu. Přiznejme si, že když nevěsta s designérkou a květinářkou půl roku vymýšlí styl svatby se všemi dekoracemi a květinami, tak zrovna netouží po tom, aby její svatba vypadala jako dětská herna. Je ale mnoho jednoduchých způsobů, jak stylově svatební dětský koutek vytvořit. Rádi Vám s realizací dětského koutku pomůžeme.

Svatební omalovánky a pracovní listy

Nechte si vytvořit svatební omalovánky se svatební tematikou, použijete-li na přední stranu vaši svatební grafiku, budou omalovánky další krásnou svatební tiskovinou. Omalovánky můžete doplnit malou sadou pastelek s vaším monogramem a vytvořit tak pro každé dítko malý dárek, který zajisté ocení.

Při větším počtu dětí s velkým věkovým rozpětím pak doporučujeme vytvořit omalovánky alespoň pro dvě věkové kategorie. Můžete například udělat omalovánky pro děti do 6 let, kde budou především vymalovánky a jednoduché úkoly bez čtení. Druhou verzí pro děti od 6 let mohou být pracovní sešity s různými úkoly a vybarvovačkami.

Osobní svatební omalovánky vám rádi vytvoříme na míru.

Dětské soutěže a hry

Pro děti mohou být mezery mezi hlavním programem velmi nudné, a tak je dobré na ně myslet například ve chvílích kdy se jdete fotit.

Cesta za pokladem

Pokud vám to prostory svatebníhomísta umožní, můžete nachystat dětem bojovku, či cestu za pokladem. Vytvořte pro každé dítě mapu areálu v grafice vaší svatby, vyznačte stanoviště s úkoly, které je postupně dovedou až k pokladu (sladké odměně). K mapě můžete vymyslet i příběh zmiňující nevěstu s ženichem, kteří hledají své zlaté snubní prstýnky či jinou historku.

Venkovní společenské hry

Velké zahradní Člověče nezlob se, Mega šachy nebo Zahradní minigolf, to jsou krásné dřevěné hry od Ondřeje Vrabce a jeho značky Zahradní zábava. Díky designovému zpracování budou hry pěkným zábavným doplňkem vaší svatby, který ocení jak děti, tak dospělí. Hry a soutěže můžete využít i pro seznámení dospělého osazenstva v době, kdy se odeberete na párové focení.

 Skákací hrad

Tento druh zábavy zcela jistě potřebuje dostatek prostoru, kam hrad umístit. Mnoho nevěst se jistě zhrozí z představy pestrobarevného hradu v kontrastu s jejich krásnou bílou svatbou s pudrově růžovým nádechem. Naštěstí v dnešní době výrobci myslí i na nevěsty, a tak je možné sehnat vcelku vkusný bílý skákací hrad. Pokud hrad nazdobíte umělými květina ve stylu a designu svatby, skvěle zapadne do celého konceptu a stane se designovou zábavou nejen pro děti, ale i dospělé, kde fotograf s kameramanem mohou zachytit velmi povedené snímky.

SVATEBNÍ HRY

Tradiční i méně okoukané.

SVATEBNÍ NOVINY

Krásná vzpomínka pro Vás i Vaše hosty

KRASOPISNÁ SVATBA

Ručně psané svatební tiskoviny a jak na ně.

sledujte nás na: I   napište nám: info@weagency.cz

Ochrana osobních údajů   I   © Copyright 2020   I   WE agency - Weddings & Events creations