Baby shower, gender reveal party, narozeninové oslavy

POSTARÁME SE, ABY PLÁNOVÁNÍ VAŠÍ SVATBY PRO VÁS BYLO ZÁBAVOU A ABYSTE SI SPOLU S HOSTY VAŠI SVATBU UŽILI BEZ STAROSTÍ A HLAVNĚ NA NI S RADOSTÍ VZPOMÍNALI.

Luxusní svatba na zámku, romantická boho svatba ve stodole, nebo kouzelná lesní eko svatba. Ať už je vaše vysněná svatba jakákoliv, postaráme se o to, aby byla přesně taková, jakou si ji vy dva přejete.

Nezáleží nám na tom, jestli budete mít 10 nebo 500 hostů, záleží nám především na vašich snech, představách a vašem příběhu.

V průběhu plánování svatby vám budeme jak dobrými rádci, tak kamarády i vždy potřebnou oporou při všech rozhodováních.

Propojíme vás s těmi nejlepšími dodavateli svatebních služeb, kteří se budou přesně hodit vaší svatbě a především k vám dvěma.

KOMPLETNÍ PLÁNOVÁNÍ SVATBY

Budeme s vámi od zásnub až po odjezd na vaše líbánky. Navrhneme design, svatební výzdobu a koncept celé svatby, doporučíme ty nejlepší dodavatele svatebních služeb a zajistíme s nimi veškerou komunikaci a objednávky. Stanovíme časový harmonogram příprav. Sestavíme harmonogram svatebního dne a samozřejmě s Vámi celý den prožijeme a postaráme se o hladký průběh celé akce, a hlavně abyste si vše bezstarostně užili.

Pomáháme Vám nejen ušetřit čas a předejít stresu spojeným s plánováním svatby, ale především chceme, abyste si samotné plánování užívali a měli dostatek času a energie na ty aktivity, na které se opravdu těšíte, jako například na výběr svatebních šatů nebo snubních prstýnků.

KOORDINACE SVATEBNÍHO DNE

Svatební den by si nevěsta s ženichem měli opravdu jen užívat a nestarat se o to, kde je uložený dort případně jestli jsou již hosté připraveni na obřadu. My se velmi rádi o všechny detaily a hladký průběh celé svatby postaráme.

Předáme si veškeré informace k vaší svatbě, seznam všech dodavatelů, se kterými ve svatební den máme komunikovat a stanovíme s čím vám v den svatby máme pomoci. Zda-li se budeme věnovat pouze samotné koordinaci svatebního dne, nebo si vezmeme na starosti i svatební hry, zvyky a celé moderování svatební zábavy.

Pomůžeme vám doladit případné detaily, či sestavit harmonogram svatebního dne, a především se postaráme o to, aby vše proběhlo tak, jak má a vy i vaši hosté jste si den maximálně užili. 

KONZULTACE

Máte po zásnubách a potřebujete se zorientovat ve svatebních přípravách? Snažíte se přijít na to kolik vás to asi bude stát a kde by se dalo ušetřit? Nevíte si rady s výzdobou, konceptem či harmonogramem?

Velmi rádi vám na všechny otázky odpovíme při konzultaci. Předáme naše zkušenosti, poradíme tak, aby váš den "D" byl takový jaký jste si ho vysnili.

DESIGN A SVATEBNÍ VÝZDOBA

Rádi vám pomůžeme s celým designem svatby. Jakmile si vyposlechneme všechny vaše představy a sny, pomůžeme s navržením designu a stylu svatby.

Vytvoříme mood board pro lepší představu a následnou práci na celé svatbě. Navrhneme kompletní design svatby od svatebních oznámení před dekorace, květinovou výzdobu až po další tiskoviny, jako například harmonogram svatebního dne, zasedací pořádek či svatební menu.

Naše floristka se postará jak o svatební kytici, tak i o další květiny a květinové dekorace. Veškerou květinovou výzdobu pak doplníme o krásné dekorace, které společně vybereme v naší půjčovně svatebních dekorací. Rádi vám taktéž vyrobíme originální dekorace na míru.

V den svatby pak vše do detailu nachystáme a nainstalujeme. Samozřejmostí je po akci deinstalace a odvoz všech dekorací.

SVATEBNÍ TISKOVINY

Pracujeme se všemi dostupnými materiály jako jsou luxusní papíry, dřevo či plexisklo.

Rádi vám navrhneme veškeré svatební tiskoviny od svatebního oznámení, přes jmenovky, zasedací pořádek či uvítací cedule. 

Pro vaše hosty vytvoříme originální Svatební noviny a pro ty nejmenší Omalovánky pro děti, samozřejmě vše ve stylu vaší svatby.

Díky našim info cedulkám a popiskám nebude mít žádný host problém najít jak Sweet Bar, tak Fotokoutek, Stůl na dary případně Pánský Bar nebo Dětský koutek.

"Měli jsme tu čest a možnost mít WE agency na svatbě a mohu určitě doporučit!
Skvělá Pavlína, která je neskutečně milá, poradí úplně se vším, pomůže a to nemluvě o krásných omalovánkách pro děti ve svatebním stylu a půjčení všelijakých věciček na fotokoutek!
Třída ve svém oboru. Ještě jednou děkujeme za vše!"

~

ERIKA & MARTIN
 

SVATEBNÍ NOVINY

Krásná vzpomínka pro Vaše hosty

SVATEBNÍ HRY A SOUTĚŽE

Tradiční i méně okoukané svatební hry

SVATEBNÍ ETIKETA

Zasedací pořádek, svatební hostina

 

sledujte nás na:    napište nám: info@weagency.cz

Ochrana osobních údajů   I   © Copyright 2020   I   WE agency - Weddings & Events creations