Balonová výzdoba a dekorace na oslavu, Baby shower, Gender reveal party

BALONKOVÁ DEKORACE PRO DĚTSKÉ OSLAVY, BABY SHOWER, GENDER REVEAL PARTY NEBO DĚTSKÉ DNY.

Uspořádejte pro své děti nezapomenutelnou dětskou oslavu, na které se budou bavit, odnesou si mnoho zážitků a vy se stanete nejoblíbenějším rodičem na světe.

Jak na to? Pojďme se potkat a my vám rádi pomůžeme jak s vymýšlením konceptu a zábavy, tak s veškerými přípravami a samozřejmě i s celým průběhem akce. S dětmi pracujeme již přes dvacet let a milujeme plnit dětská přání. 

Jak může naše spolupráce fungovat?

Navrhneme pro vás kompletní design celé akce, včetně všech malých detailů, dekorací, tiskovin a dárečků pro hosty. Pomůžeme s výběrem místa a případných dodavatelů jako například cukráře, caterignu, fotografa apod. Připravíme zábavný program s nejrůznějšími aktivitami a dodáme případné animátory či jiné profesionály, kteří se o zábavu postarají. V den akce vše připravíme, nazdobíme a postaráme se o to, aby si všichni akci užili.

Máte již vymyšlený koncept a potřebujete pomoct pouze s výzdobou nebo s programem? Není žádný problém, rádi se zapojíme do vašich příprav a přidáme ruce k dílu, tam kde to zrovnapotřebujete.


BALONKOVÉ DEKORACE NA DĚTSKOU NAROZENINOVOU OSLAVU

Oslava prvních narozenin vašeho dítka, velká garden narozeninová akce pro prvňáčka a jeho spolužáky nebo cool party pro teenagera, my se těšíme na jakékoliv zadání. S radostí zorganizujeme tematickou oslavu inspirovanou filmem či pohádkou i super moderní party s využitím umělé reality a těch nejnovějších IT vychytávek.

Práci s dětmi se věnujeme již přes dvacet let, a tak se dokážeme vcítit do dětských i teenagerských duší, naladit se na jejich povahu a splnit všechna přání.

VÝZDOBABABY SHOWER

Bude nám potěšením pro vás nebo vaši těhotnou kamarádku připravit stylovou Baby Shower. Postaráme se o veškeré detaily, výzdobu, výborný catering i zábavu. Akci můžeme pojmout jak velkolepě ve stylu filmových designových akcí, tak i střídmě, například jako příjemné odpolední setkání kamarádek a rodiny. Záleží zcela na vašich přání.

Máte již mnoho věcí vymyšlených a potřebujete pomoc pouze s výzdobou nebo programe? Není problém, rádi se zapojíme do příprav a přiložíme ruce k dílu tam, kde je potřeba.

BALONKOVÉ DEKORACE NA GENDER REVEAL PARTY, BOY OR GIRL PARTY

Gender reveal party neboli party k odhalení pohlaví dítěte, je skvělou příležitostí pro to, aby se sešla celá rodina a přátele a oslavili tak očekávaný příchod nového člena rodiny. Abyste si akci společně s rodinou pořádně užili, rádi vám pomůžeme vše naplánovat a zorganizovat. Postaráme se o vyhledání ideálního místa, výzdobu, catering i zábavu. Samozřejmostí je pak vymyšlení a příprava originálního odhalení pohlaví vašeho dítěte.

 

SVATEBNÍ NOVINY

Krásná vzpomínka pro Vaše hosty

SVATEBNÍ HRY A SOUTĚŽE

Tradiční i méně okoukané svatební hry

SVATEBNÍ ETIKETA

Zasedací pořádek, svatební hostina

 

sledujte nás na:    napište nám: info@weagency.cz

Ochrana osobních údajů   I   © Copyright 2020   I   WE agency - Weddings & Events creations