Plánování, design a koordinace svatby

UŽIJTE SI SVŮJ DEN NA PLNO A VŠECHNY STAROSTI NECHTE NA NÁS.

Vše začíná u vás. U vašich osobností, příběhu a vašich představách o svatbě. Přesně na těchto hodnotách při realizaci svatby záleží nejvíce. My na základě těchto hodnot pro vás zrealizujeme takovou svatbu, která bude vystihovat jak veškeré tyto hodnoty, tak především vás dva.

Budeme se s vámi smát, plakat, dojímat od zásnub po líbánky. Společně přivedeme vaše sny v nezapomenutelný den.

JAK PROBÍHÁ NAŠE SPOLUPRÁCE?

Na nezávazné schůzce se poznáme, vy nám popíšete vaše představy o svatbě a spolupráci s námi. Od nás se na oplátku dozvíte, s čím a jak vám můžeme pomoci. Pokud vám padneme do oka a usoudíte, že jsme pro vás ti praví, pustíme se do příprav.

Doporučíme dodavatele svatebních služeb, zajistíme s nimi veškerou komunikaci a objednávky, stanovíme časový harmonogram svatebních příprav, abyste měli představu, kdy Vás co čeká.

Navrhneme styl a design svatby včetně svatební výzdoby. Sestavíme harmonogram svatebního dne a samozřejmě s vámi budeme v průběhu celé svatby, abychom se postarali o veškeré detaily, zajistili hladký průběh celé akce a vy jste si vše bezstarostně užili.

"Pavlínka je velmi milá a kreativní osoba, vymyslela úchvatnou choreografii na písničku, kterou jsme ji zaslali. 
Svatební tanec byl díky ní velmi originální a zvládli jsme to za pouhé 3 lekce. Můžeme jenom doporučit! Pavlínko děkujeme."
~
MONIKA & JAN


 
 

sledujte nás na:    napište nám: info@weagency.cz

Ochrana osobních údajů   I   copywright 2020   I   WE agency - Weddings & Events creations