SVATEBNÍ VELETRH

SVATEBNÍ EXPO 2017

Na veletrhu bylo opět možné sehnat naprosto všechno pro Vaši svatbu. Od šatů počínaje, přes květiny, prstýnky, svatební místo, oznámení, fotografy a kameramany konče.

ČASOPIS TVOJE SVATBA

Pokud by Vám stále chyběla inspirace, doporučuji si předplatit časopis Tvoje svatba, který se samozřejmě také účastnil veletrhu. Na stánku si bylo možné pořídit jak předplatné časopisu, tak bylo možné zakoupit aktuální číslo, či čísla předešlá.

Rádi byste tuto inspiraci měli doma? Tak určitě nepropásněte další svatební veletrh v hotelu Diplomat, kde najdete jak časopis Tvoje svatba tak mne se svatebním tancem, svatebními botami a mnoha radami pro Vaši jedinečnou svatbu.

SVATEBNÍ ŠATY 

Pohádkové šaty pro princeznu, vílí šaty v BOHO stylu nebo ultra moderní kalhotové šaty s vlečkou?

Ať už je Váš styl jakýkoliv, na přehlídkách svatebních salónů v rámci veletrhu si určitě každý přisel na své. Tak které by byly Vaše vysněné?TIPY NA VĚNEČEK DO VLASŮ A JINÉ SVATEBNÍ OZDOBY A DEKORACE

Na veletrhu se to opět hemžilo mnoha skvělými dodavateli a nejrůznějšími tipy na svatbu. Mne nejvíce zaujala tvorba květinových dekorací do vlasů - věnečků, čelenek a hřebínků Le Petit Joie od Lucie Trešlové. Neodolala jsem a tři jsem si odvezla. 


Pokud plánujete svatbu ve stylu "BOHO" doporučuji se na Lucii obrátit a pořídit si jeden z jejích nádherných věnečků do vlasů. K věnečku si pak rovnou pořiďte v barvě i čelenky pro své družičky a korsáž pro ženicha.