Tábor pro maminky s dětmi

Tlapková patrola

KDY:25. - 29. 8. 2024

KDE: Táborová osada Miličín

Přijeďte s námi strávit týden v krásné přírodě u pohádkového rybníka, kde se společně s vašimi dětmi ponoříte do světa plného dobrodružství, zábavy, relaxace a strávíte tak s nimi kvalitní čas a zažijete mnoho nezapomenutelných okamžiků.

Program na téma Tlapková patrola

Milují vaše děti Tlapkovou patrolu? V tom případě budou nadšeni z tématu celého tábora. Vaše děti se mohou těšit na mnoho tematických her a aktivit, které jim umožní stát se součástí týmu odvážných psích hrdinů.

Kreativní a sportovní aktivity

Každý den bude naplněn různorodými činnostmi, které nadchnou nejen děti, ale i maminky. Od kreativních dílen, přes sportovní aktivity, až po taneční lekce. 

Bojovky a další dobrodružství

Pro milovníky dobrodružství máme připravené napínavé bojovky, při kterých si děti i maminky užijí spoustu zábavy. Na každém kroku vás budou čekat nové výzvy a překvapení, které zajistí, že se rozhodně nebudete nudit.

Relaxace v krásné přírodě

Tábor se nachází v malebné lokalitě u rybníka, kde si můžete vychutnat klid a krásu přírody. Procházky kolem rybníka, ranní rozcvičky na čerstvém vzduchu a večerní táboráky u vody vytvoří dokonalou atmosféru pro odpočinek a načerpání nových sil.

Připojte se k nám a prožijte s námi týden plný zábavy, tvoření a dobrodružství. Věříme, že každý den strávený na táboře by měl být plný nezapomenutelných zážitků, smíchu a nových přátelství.

Těšíme se na vás i vaše děti!

CENA

Dospělí: 5 500 Kč

Dítě od 2 let: 3 500 Kč, druhé dítě od 2 let: 3 000 Kč

Děti do 2 let zdarma

KDO SE O VÁS A VEŠKEROUZÁBAVU BUDE STARAT?

Pavlína a Markéta - dvě maminky a vaše průvodkyně světem dobrodružství

Jsme dvě mámy, které se rozhodly spojit své zkušenosti a lásku k dětem, aby vám připravily nezapomenutelný tábor plný zábavy a kreativních aktivit.

Pavlína

Pavlína má za sebou 20 let zkušeností v oblasti dětských táborů, kde působila jako vychovatelka, instruktorka i vedoucí. Deset let organizovala dětská taneční soustředění, a přes 12 let se věnuje výuce společenských tanců pro děti i dospělé. Pavlína miluje organizování a plánování, tvoření a především veškeré tematické kostýmy. Díky jejím bohatým zkušenostem a nadšení pro každou aktivitu se můžete těšit na pestrý a pečlivě připravený program.

Markéta

Markéta má dlouholeté zkušenosti s tábory, které ji provází už od dětství. Nejdříve se účastnila táborů jako dítě, kde si zamilovala táborový život, a později se stala táborovou vedoucí, kde se plně realizovala v práci s dětmi. Markéta miluje děti a často se věnuje jejich hlídání, což jí umožňuje neustále rozvíjet svou trpělivost a empatii. Je velmi kreativní a neustále přichází s novými nápady na aktivity, které děti baví a rozvíjejí jejich fantazii.

DEJTE NÁM VĚDĚT, JESTLI DO TOHO JDETE S NÁMI!


Máte dotaz, potřebujete více informací nebo si jen pokecat o dětech?


Napište nebo zavolejte Markétě:

marketa@weagency.cz

+420 721 478 304

 

SVATEBNÍ NOVINY

Krásná vzpomínka pro Vaše hosty

SVATEBNÍ HRY A SOUTĚŽE

Tradiční i méně okoukané svatební hry

SVATEBNÍ ETIKETA

Zasedací pořádek, svatební hostina

 

sledujte nás na:    napište nám: info@weagency.cz

Ochrana osobních údajů   I   © Copyright 2020   I   WE agency - Weddings & Events creations