Zimní svatba

TIPY PRO POHÁDKOVOU ZIMNÍ SVATBU

Svatby již dávno nejsou jen letní záležitostí. Každým rokem přibývají páry, které si chtějí říct své "ANO" v romantické zasněžené přírodě. My svatby v zimě milujeme, a tak jsme pro vás připravili několik tipů pro uspořádání dechberoucí zimní svatby.

 

SVATEBNÍ MÍSTO

Pokud jste si vysnili obřad venku v zasněžené krajině, doporučujeme se při výběru svatebního místa zaměřit na horské oblasti, kde je větší pravděpodobnost, že vaše pohádková zimní svatba bude opravdu na sněhu, a ne na blátě. Nezapomeňte i na vnitřní variantu obřadu, neboť horské počasí je opravdu nevyzpytatelné a mohlo by z romantické svatby v zimě udělat hororový boj o holý život ve vánici a -20°C.

Zimní svatba svatební šaty

photo by: Jitka Houzarová | zaraphoto

SVATEBNÍ ŠATY PRO ZIMNÍ SVATBU

Jasným řešením pro svatbu v zimě jsou svatební šaty s dlouhým rukávem. Kromě toho, že rukáv alespoň trochu zahřeje, dodává šatům vždy větší eleganci a musíme říct za náš tým, že my rukávům opravdu fandíme, a to nejen pro šaty na zimní období. Dokonalým doplňkem jsou pak kožíšky či plédy, které mohou bít buď v klasické bílé, případně je můžete doladit do barvy vaší svatby. Ženich může obléct vlněný oblek a při velké zimě ho může doplnit o zimní společenský kabát.

Zimní svatba inspirace

photo by: Jitka Houzarová | zaraphoto

STYL, BARVY, KVĚTINY A DEKORACE

Ledová královna nebo romantika plná kontrastů? Svatby v zimě jsou často spojované s chladnými barvami jako šedá, světle modrá a samozřejmě bílá. Není potřeba se držet pouze této kombinace barev. Oživte všudypřítomnou bílou výraznou kontrastní barvou jako je například červená, terakotová, tmavě modrá nebo tmavě zelená. Promítněte barvu jak do svatební kytice, tak do zimní květinové výzdoby, dekorací, svatebního dortu i sweet baru.

Svatba v zimě kytice

photo by: Jitka Houzarová | zaraphoto

SVATEBNÍ DORT A SWEET BAR

Pokud jste milovníci hutnějších dortů a zákusků, zimní období je ideálním časem pro podávání takových dobrot. Pro sweet bar můžete zvolit cupcakes, brownies či mini chessecakes. Bílé máslové či šlehačkové zdobení pak nádherně ladí se zimní atmosférou.

Zimní svatba sweet bar

photo by: Jitka Houzarová | zaraphoto

DĚKUJEME ZA ÚŽASNOU SPOLUPRÁCI

Koncept, design, organizace: WE agency
Květiny, dekorace: Květiny Lenka Vykouková
Foto: Jitka Houzarová | zaraphoto
Vizážistka: Kristýna Dušková

Nevěsta: Nathaly Sedmiková
Šaty: Férovky
Pléd: my.pled
Cupcakes: Lelí´s cupcakes

SVATEBNÍ ETIKETA

Po které straně jde nevěsta? Jak správně usadit host

SVATEBNÍ HRY

Tradiční i méně okoukané.

KRASOPISNÁ SVATBA

Ručně psané svatební tiskoviny a jak na ně.

SVATEBNÍ NOVINY

Krásná vzpomínka pro Vás i Vaše hosty

ZÁBAVA PRO DĚTI NA SVATBĚ

Svatební omalovánky, hry, soutěže

sledujte nás na:    napište nám: info@weagency.cz

Ochrana osobních údajů   I   © Copyright 2020   I   WE agency - Weddings & Events creations