Angie & George

VENEZUELSKO BRITSKÁ SVATBA V PRAZE

 

Pro Angie s Georgem, jsme měli tu čest naplánovat a uspořádat nádhernou svatbu v Letenském zámečku. Svatba se konala 3.6.2023. Úžasně milá, pozitivní a energická povaha jak obou snoubenců, tak všech hostů udělala s krásné svatby nezapomenutelnou událost, kde se snoubila noblesa a úžasná zábava. Svatba byla plná zahraničních hostů jak z Venezuely, tak z Velké Británie i dalších koutů světa. Moc děkujeme, za možnost být součástí tak kouzelného dne a veškerých svatebních příprav.

Svatební dodavatelé: Aby se svatba povedla jak má, je vždy potřeba spolupracovat s těmi nejlepšími a nejspolehlivějšími dodavateli. My jsme Angie s Georgem pomohli jak s jejich výběrem, tak s následnou veškerou komunikací tak, aby v den svatby vše plynulo, všichni dodavatelé plnili, to co mají a přesně věděli, co se od nich očekává.

Svatební tiskoviny: Snoubenci byli do plánování svatby od začátku velmi nadšení, a tak samotné Save the Date a Svatební oznámení si vytvořili sami. Na nás pak bylo připravit veškeré tiskoviny pro svatební den. Od uvítací cedule, přes harmonogram, zasedací pořádek, jmenovky, popisky až po dárečky pro hosty. Ty se na této svatbě opravdu povedli. Vytvořili jsme pro Angie s Georgem originální personalizované etikety na mini Tequily.

Zábava a program svatebního dne: Samozřejmostí pak bylo, že se náš tým postaral jak o hladký průběh svatebního dne, počínaje přípravou místa, uvítáním hostů, koordinací obřadu, konče organizací a moderací svatebních her a prskavkového tance. Svatební  harmonogramu jsme se snoubenci sestavovali tak, aby vše na sebe krásně navazovala, hosté i nevěsta s ženichem měli na vše dostatek času a nebyly žádná hluchá místa.

Dokumenty pro uzavření manželství pro cizince: Angie a Georgovi jsme v průběhu plánování svatby pomáhali se zajištěním potřebných dokumentů pro oficiální uzavření manželství v České republice. Což byl asi ten největší oříšek celé svatby, neboť pro každou zemi má Matrika jiné požadavky na dokumenty, které chce po snoubencích dodat a zároveň často není vůbec jednoduché zmíněné dokumenty pak ze země, či ambasády dostat. 

Kdo se na svatbě podílel?

Rádi bychom touto cestou poděkovali všem svatebním dodavatelům za jejich profesionální přístup a odvedenou práci.

Svatební místo: Letenský zámeček

Plánování, organizace, tiskoviny: WE agency

Fotograf: Martin Štainer

Květiny: Fiorita  

DJ: Wedding DJs

SVATEBNÍ ETIKETA

Po které straně jde nevěsta? Jak správně usadit host

SVATEBNÍ HRY

Tradiční i méně okoukané.

KRASOPISNÁ SVATBA

Ručně psané svatební tiskoviny a jak na ně.

SVATEBNÍ NOVINY

Krásná vzpomínka pro Vás i Vaše hosty

ZÁBAVA PRO DĚTI NA SVATBĚ

Svatební omalovánky, hry, soutěže

sledujte nás na:    napište nám: info@weagency.cz

Ochrana osobních údajů   I   © Copyright 2020   I   WE agency - Weddings & Events creations