Podzimni svatba

TIPY PRO USPOŘÁDÁNÍ SVATBY NA PODZIM

 

Podzim je krásné roční období pro svatbu! Pokud plánujete svatbu na podzim, můžete se těšit na úžasnou atmosféru a krásné barevné kombinace. Zde je několik tipů, jak uspořádat podzimní svatbu.

Barvy: Inspirujte se přírodou, která v období podzimu nabízí nádhernou barevnou paletu. Vyberte si teplé a pestré barvy jako žlutou, oranžovou, červenou, hnědou a zelenou.

Květiny: Využijte sezónní květiny jako jsou chryzantémy, růže, vřesy, drátovec a vše doplňte o barevné listy.

Dekorace: Díky krátkým dnům a dlouhým nocím můžete využít mnoho svíček, světýlek, světelných závěsů a prskavek, které po západu slunce krásně vyniknou. Pokud vaše volba květin bude plná barev, doporučujeme další dekorace jako jsou rámečky, etažéry, svícny apod. ladit buď do skla či křišťálu případně do černé či bronzové barvy

Svatební místo: Mějte na paměti, že v průběhu podzimu je počasí velice nestabilní, jeden den krásně svítí slunce, druhý den prší, fouká nebo je mlha, že by se dala krájet. Proto si vyberte takové místo, které nabízí nejen nádhernou přírodu pro váš obřad, ale i dostatečně veliké a krásné vnitřní prostory, kam se vejdou všichni vaši hosté od obřadu až po večerní party.

Jídlo: Podzim je období, kdy se sklízí mnoho sezónních plodů, jako jsou dýně, hrušky, jablka, hrozny či ořechy. Využijte tyto ingredience ve vašem menu, místo hovězího vývaru sáhněte po dýňové polévce a jako hlavní chod zařaďte například kachnu. Promítněte sezónní ovoce a barvy i do celého sweet baru, naplňte ho například jablkovým koláčem, dýňovými cupcakes, skořicovými muffiny, pekanovými řezy, hruškovým cheesecakem či tartaletkami se slaným karamelem.

Oblečení: Při podzimní svatbě si přijde na své především ženich, kterému konečně ve svatebním obleku bude tak akorát. I tak by ženich měl mít přepravený elegantní kabát, který může v chladném počastí využít. Nevěstám doporučujeme sáhnout po šatech s dlouhým rukávem a případně si pro všechny případy zajistit i krátký kabátek či kožíšek, který v nepřízni počasí zahřeje a zároveň krásně doplní její outfit. Je dobré před svatbou myslet i na hosty a připomenout jim, aby své oblečení uzpůsobili ročnímu období, aktuálnímu počasí a místu, kde se svatba bude konat.  

Podzimní svatební editoriál

Rádi bychom touto cestou poděkovali všem dodavatelům, kteří se podíleli na svatebním podzimní editoriálu. Jak focení probíhalo se můžete dále dočíst ve článcích: Wedding at Chateau Panstvi Dlouha Lhota, Panství Dlouhá Lhota - svatba na zámku

Svatební místo: Panství Dlouhá Lhota

Koncept, design a organizace: WE agency

Fotograf: Jidřich Nejedlý

Kameraman: Your life video

Květiny a půjčovna dekorací:  Lenka Vykouková

MUAH: Kristýna Dušková 

Svatební šaty: Maya

Sweet bar, svatební dort: Aniny dorty

Svatební župan: Férovky

Oblek pro ženicha: Koutný

SVATEBNÍ ETIKETA

Po které straně jde nevěsta? Jak správně usadit host

SVATEBNÍ HRY

Tradiční i méně okoukané.

KRASOPISNÁ SVATBA

Ručně psané svatební tiskoviny a jak na ně.

SVATEBNÍ NOVINY

Krásná vzpomínka pro Vás i Vaše hosty

ZÁBAVA PRO DĚTI NA SVATBĚ

Svatební omalovánky, hry, soutěže

sledujte nás na:    napište nám: info@weagency.cz

Ochrana osobních údajů   I   © Copyright 2020   I   WE agency - Weddings & Events creations